Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 18 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » DOTAZ-receiver philipsUPC
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor DOTAZ-receiver philipsUPC
    bavor

    Joined: May 29, 2001
    Příspěvků: 1
    Od:
      Posláno: 2001-05-29 23:49

    Potřeboval bych vědět jestli lze dostat digitální signál do receivru pro domácí kino.Jedná se mi o zvuk.Nebo jde ztoho philipse již jen analog z linkového výstupu ? Dál by mně zajímalo sériové rozhraní RS 232 na co slouží? Nechá se použít i jiná karta k příjmu jiných programů?


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-30 07:04

    Již z prostého pohledu na přijímač je patrné, že není vybaven pro digitální výstup. Možná by někdo zmáknul to tam dobastlit, ale v tom já jsem celkem pesimista.

    Co se týká konektoru RS232, odhaduji, že slouží pro servisní nastavování přijímače, ale v praxi jsem to ještě nezkoušel. Někde jsem četl, že komunikuje s terminálem 9k6 N 1, ale neměl jsem čas to propojovat.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší