Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 28 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » UPC na 2 TV
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor UPC na 2 TV
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-03-15 13:54

    Zdravím,
    mám 2 TV a dva digitální příjmače. Mám na jednom UPC a chtěl bych jej sledovat i na druhém TV v bytě. Lze udělat něco jako klon karty a tu použít v druhém příjmači (i za cenu toho, že by se musela karta třeba jednou za 3 měsíce obnovit...) Nebo je nějaký jiný způsob, než platit druhou kartu?

    Díky všem za radu.

    Bilardos


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-03-20 08:22

    Kopie karty zatim nelze bezne udelat (mozna se mylim, ale pak to neni verejna informace) a jedinou moznosti jak platit pouze jednu kartu je jeji sdilen mezi prijimaci. Tuto moznost vsak nabizi zatim pouze prijimace Dreambox.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-18 10:27

    Jde to. Použiješ Card splitter. Je to zařízení, které umožňuje používat jednu UPC kartu ve více přijímačích vybavených CW decoderem.

    Nech si to vyhledat v googlu a snad i u nás neco najdeš(určitě na 100%) Zdar


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-18 10:28

    Jde to. Použiješ Card splitter. Je to zařízení, které umožňuje používat jednu UPC kartu ve více přijímačích vybavených CW decoderem.

    Nech si to vyhledat v googlu a snad i u nás neco najdeš(určitě na 100%) Zdar


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-20 12:59

    jo,je to tak,ale je drahý,takže nevím,zda se to vyplatí,vyrábí se pro 2,3,4,6,8,10 přijímačů a ten nejlevnější jsem sna viděl za 3500 kč


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-31 12:46

    A mohl bys napsat kontakt kde se to dá koupit?
    Tady je kdyžtak mal: pokornyjan@seznam.cz

    Dík


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-10-22 13:53

    Quote:

    On 2004-05-20 12:59, Anonymous wrote:
    jo,je to tak,ale je drahý,takže nevím,zda se to vyplatí,vyrábí se pro 2,3,4,6,8,10 přijímačů a ten nejlevnější jsem sna viděl za 3500 kč




     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-10-22 13:55

    Quote:

    On 2004-05-20 12:59, Anonymous wrote:
    jo,je to tak,ale je drahý,takže nevím,zda se to vyplatí,vyrábí se pro 2,3,4,6,8,10 přijímačů a ten nejlevnější jsem sna viděl za 3500 kč


    Scháním card splitter,prosím kontakt,kde se dá sehnat!
    Informaci poslat na tibor69@post.sk


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-03-18 14:09

    i já bych poprosil o kontakt na prodejce Smart card Splitter v CR. kulich@atlas.cz


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2006-03-22 14:36

    Koupit se dá normálně i u nás.
    Tohle je Smartwi. Je to bezdráťák.

    http://www.easy-shop.cz/olmi/scripts/podrobnosti.php?IDZ=755&PHPSESSID=c0ecaced7fbb3b37000d694d6fb185b9

    A když sem to sem už dal. Tak kdo mi řekne, jestli to funguje s Czechlink kartou? A jestli to jde na Opentelu 3600CICW. Cryptoworks normálně zvládá. Díky


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2006-06-19 13:31

    funguje to údajně na všechno. já na tom mám UPC, akorát jednou za měsíc musím dát UPC kartu do origo satelitu aby si nahrála kódy a splitter to mohl vesele rozdávat dál


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2006-07-10 16:00

    JJ tak to je na BIOS 5 kartach je potreba update nechat zapsat primo od providera ze satelitu.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší