Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 19 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Dotaz na ceske programy
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Dotaz na ceske programy
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-04-20 05:45

    Preji pekny den, mel bych dotaz ohledne: kdyz bych mel DVB kartu SkyStar1, CI modul, kde by byl decoder CAM Cryptoworks a v nem orig. karta CzechLink nebo UPC. Zajima me, jaka je zde skala cekych programu a ktera karta je lepsi jestli se tim lisi. Da se nekde najit seznam tech ceskych kanalu ktery karty maji?

    Pewswm dik za odpoved


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-04-23 06:51

    Zdravím,

    k věci přistoupit následovně. Volba SkyStar-1 je při práci na PC asi opravdu to nejlepší protože přímo umožnuje HW dekódování MPEG a tím i přímý výstup na TV. CEsta o které příšete s CI a modulem cryptoworks je sice ta nejjednodušší, ale zároveň nejdražší. Já osobně jsem dlouhou dobu používal obyčejný PHOENIX reader a ten jsem měl na COMu PC se SKYSTAR. Všechno pro CRYPTOWORKS fungovalo bezvadně. Samozřejmě chce to chvíli hledat vhodný SW a ne pokaždé to funguje ihned.Toliko k volbě HW. Co se týká volby balíku, který chete přijímat jsou zde dvě základní kriteria. Jedním je počet a sestava vysílaných kanálů a druhým je cena. Balík Czechlink stojí pro českého občana řádně platícího zákonné TV poplatky jednorázově cca 3000,- a obsahuje programy CT1, CT2, Prima, Óčko nejaká rádia a ze další měsíční poplatek případně ješte Galaxii Sport. Balík UPC za poplatek od tuším 650,- nabízí několik českých programů včetne reality TV, discovery, HBO a ja nevím ještě čeho. Ale pouze Galaxie Sport a Prima jsou vysílány v obou balících. Více jistě najdete na stránkách obou firem www.upc.cz a www.czechlink.cz.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší