Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 11 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » Philips DSX 6010 chyba 'E 102'
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Philips DSX 6010 chyba 'E 102'
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-06 15:20

    Na displeji je zobrazen kod 'E 102' a nikde jsem nenasel, co ta chyba znamena a co mam udelat k jejimu odstraneni. V diskusi na www.parabola.cz mi poradili, kde najit seznam chyb - "I1C error an I2C communication error". Bohuzel netusim, o co jde ...
    Neexistuje (na internetu?) nejaky manual od Philipsu se seznamem chyb s nejakym vysvetelenim, co ma uzivatel pri te ktere chybe udelat (tak jako pri problemech se SW nebo HW na PC). Satelitum nerozumim, ale volat pri kazde ptakovine opravare se mi zda hloupe. Nemohli byste mi prosim poradit nebo dat tip, kde dal hledat? Diky Jirka


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-09-06 20:24

    Jedine co me napada, ze se jedna o zavadu komunikace I2C mezi jednotlivymi dily prijimace. Zkus detekovat komunikaci na sbernici I2c a uvidis jestli na neco prijdes.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší