Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 20 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » Výběr????? poraďte
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Výběr????? poraďte
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-11-02 11:25

    Máme doma špatný signál a navíc bydlíme na kopci a vítr......

    No rozhodli jsme se koupit digitální satelit.Máme analogový můžeme tedy koupit jenom příjímač a parabolu použít z analogu?
    Hlavně jej chceme na české programy (ČT1,2,Prima)a taky uvažujeme o placeném kanálu Galaxie sport.
    Poraďte prosím co koupit?Jsme naprostí začátečníci.Myslím si,že by nám stačil i nějaký jednodušší,ale jeden nikdy neví,co když budem potřebovat nějaký další dekodér....ufff snad jsem to nenapsala moc zmateně.
    Vím,že si musím koupit Czech link,ale jaký přijímač to vůbec netuším.

    Předem děkuji za všechny vaše rady

    morrma


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-11-06 23:35

    Ahoj,
    predne neni 100% jiste zda-li bude Vas soucasny konvertor vyhovovat, zalezi na nekolika parametrech, ale nejjdenodussi, je to zkusit. Nicmene bezna velikost paraboly 60cm pro ceske programy a nejaky stary konvertor z analogu bude pravdepodobne nevyhovujici. Prijimac pro ceske programy musi byt vybaven minimalne dekoderem Cryptoworks, ve kterem se tyto programy koduji. ceny jsou jiz docela priznive a tusim kolem 5000,- ale jako priznivce dreamboxu, bych vam radeji doporucil ten, je to prima hracicka.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-11-11 09:35

    tak to budu muset koupit ten přijímač a konventor.No pořád jsem v pasti,protože nevím který .Všichni doporučují Humax 5500 ten stojí cca 7000 (u nás v obchodě a to mají poslední 2ks)nebo nám bude stačit nějaký levnější uff už jsem z toho docela nešťastná.Nechci do toho dávat moc peněz,ale chci spolehlivý a jednoduchý (na instalaci a ovládání).nevím zda koupit toho Humaxe nebo zvolit něco jiného. a jaký konvertor taky nevím jenom aby šla Astra,Eutelsat a ty české programy. Děkuji za vaše rady.morrma


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-11-15 06:39

    No pokud chces jen ten crayptoworks a ceske programy a neplanujes prijimat nic dalsiho doporucuju nejaky levnejsi model nekde kolem 5000,- ale ja osobne bych do 5500 nesel, protoze to uz je na hranici koupit si ten nejlevnejsi DB.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-11-15 09:20

    Myslim, ze spatny neni Technisat Ditic C nebo CCI (nejlevnejsi jsem nasel na www.sat-shop.cz)


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-11-15 09:21

    Quote:

    Myslim, ze spatny neni Technisat Ditic C nebo CCI (nejlevnejsi jsem nasel na www.sat-shop.cz)

    omlouvam se za preklep - technisat Digit


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-11-16 23:33

    Jasne za ty penize je to super kauf. 4000,- je velmi prihodna cena temer konkurujici analogu a pokud ma nekdo zajem sledovat jen ceske programy tak neni v podstate potreba nic jineho.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-08-29 10:04

    Ahoj, pro to, abys mohl příjímat české programy přes satelit potřebuješ digitální přijímač s dekodérem Cryptoworks a přístupovou kartou Czech Link. Parabola musí být otočena na satelit Eurobird 1. Za Czech Link se platí asi 100,- Kč měsíčně. Pro příjem doporučuji TechniSat Digit CCI s dekodérem Cryptoworks. Ve většině případů by se parabola z analogového satelitu dala použít, pokud tedy bude kompatibilní konvertor LNB...

    Tak zatím ahoj
    kdybys měl nějaké další dotazy tak mi napiš na michal.indra@centrum.cz
    Quote:

    On 2004-11-02 11:25, Anonymous wrote:
    Máme doma špatný signál a navíc bydlíme na kopci a vítr......

    No rozhodli jsme se koupit digitální satelit.Máme analogový můžeme tedy koupit jenom příjímač a parabolu použít z analogu?
    Hlavně jej chceme na české programy (ČT1,2,Prima)a taky uvažujeme o placeném kanálu Galaxie sport.
    Poraďte prosím co koupit?Jsme naprostí začátečníci.Myslím si,že by nám stačil i nějaký jednodušší,ale jeden nikdy neví,co když budem potřebovat nějaký další dekodér....ufff snad jsem to nenapsala moc zmateně.
    Vím,že si musím koupit Czech link,ale jaký přijímač to vůbec netuším.

    Předem děkuji za všechny vaše rady

    morrma




     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší