Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 20 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » UPC a pirátství?
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor UPC a pirátství?
    quatro

    Joined: Dec 08, 2004
    Příspěvků: 4
    Od: Jm
      Posláno: 2004-12-09 08:31

    lidi jak tak kouká upc je tady bezesporu hodně probírané téma a ještě bude protože upc chystá další změny v podobě balíků v praxi to znamená že že si zaplatíte prostě to na co se chcete dívat není mě jasné proč v každém případě to ale znamená přínos pro všechny jak pro piráty tak pro zákazníky upc.
    Myslím že upc tímto krokem získá víc zákazníků kteří si zaplatí jen to na co chtějí koukat ale taky víc těch kteří si zaplatí třeba jen jeden kanál a ostatní si nechá prostě dohrát na kartu čímž vzniká další otázka jestli to půjde.Odpověď je jednoduchá upc začne rozdávat nové karty osobně jsem je už viděl tak si myslím že nelegální sledování placených kanálů u nás končí ... No vlastně jenom na nějakou dobu jsme přece češi a pokud vím pro českého človíčka je jenom otázkou času kdy tomu příjde na kobilku osobně si myslím že by bylo pro upc daleko výhodnější svoje produkty zlevnit čímž by automaticky získaly daleko víc zákazníků než cpát prachy do nových karet .Je to stejné jako s oryginálnímy CD půjdete si kopit Oryginál za 800kč nebo Oryginál za čista od rýžojeda ze stánku.


     Profil  Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-12-31 09:11

    Quote:

    On 2004-12-09 08:31, quatro wrote:
    lidi jak tak kouká upc je tady bezesporu hodně probírané téma a ještě bude protože upc chystá další změny v podobě balíků v praxi to znamená že že si zaplatíte prostě to na co se chcete dívat není mě jasné proč v každém případě to ale znamená přínos pro všechny jak pro piráty tak pro zákazníky upc.
    Myslím že upc tímto krokem získá víc zákazníků kteří si zaplatí jen to na co chtějí koukat ale taky víc těch kteří si zaplatí třeba jen jeden kanál a ostatní si nechá prostě dohrát na kartu čímž vzniká další otázka jestli to půjde.Odpověď je jednoduchá upc začne rozdávat nové karty osobně jsem je už viděl tak si myslím že nelegální sledování placených kanálů u nás končí ... No vlastně jenom na nějakou dobu jsme přece češi a pokud vím pro českého človíčka je jenom otázkou času kdy tomu příjde na kobilku osobně si myslím že by bylo pro upc daleko výhodnější svoje produkty zlevnit čímž by automaticky získaly daleko víc zákazníků než cpát prachy do nových karet .Je to stejné jako s oryginálnímy CD půjdete si kopit Oryginál za 800kč nebo Oryginál za čista od rýžojeda ze stánku.




     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2005-01-03 07:27

    No v necem mas mozna pravdu, ale s tim dohranim to nebude tak presne jako dodnes, protoze v nejnovejsich kartach jaksi uz nic nedohrajes. takze spis zacinaji delat to co maji potlacovat piraty a nabizet levnejsi varianty prijmu.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší