Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 23 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Fakt jsem LAMA
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Fakt jsem LAMA
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-07-20 11:04

    dobry den, chtel bych se zeptat jakym zpusobem vubec mohu prijmat satelitem nejake stanice?vim ze nektere stanice jsou zadarmo ale na nektere potrebuju nejake ty karty..jsem uplna lama v tomhle a nevim jak to funguje mohl by mi to pls nekdo vysvetlit polopaticky?jak treba funguje to dekodovani stanic a tak a co k tomu potrebuju....fakt prosim o radu


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-07-20 16:07

    Ahoj je to jednoduchý koupiš si parabolu (ten koláč na střechu) a dekoder (ta krabička u televize) můžeš to koupit v setu dohromady a stojít od 3500 vejš. Tim maš zajištěný stanice zadarmo. Pokud chces placeny stanice musis pri koupi dekoderu koukat na to jestli tam dou karty a pak si jenom zajdes do UPC (nebo k jinymu poskytovately) aby ti daly kartu a pak uz jenom budes platit a platit. Kdyz se o tohle vsechno nebudes chtit starat tak si zajdi do UPC (nebo k jinymu poskytovately) a oni ti bud prodaj nebo pujcej a namontujou jak parabolu tak i dekoder doufam ze to tak staci


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-07-21 22:44

    volně chytneš akorát 24cz ,očko a joj, na ostatní musí být karta (ct1,2,prima-czechlink a zbytek musí být karta UPC),dneska již všechny uvedené lze chztat s UPC kartou) ,nova na satalitu nevysílá!!!


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-07-21 22:46

    na chtání placených programů musíš mít přijímač s tzv dekodérem cryptoworks,který umožňuje pomocí karet (malá plastová kartička podobná bankovním kartám) dekódovat a sledovat placené programy. čauky LAMO


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-07-28 13:53

    Quote:

    On 2005-07-20 11:04, Anonymous wrote:
    dobry den, chtel bych se zeptat jakym zpusobem vubec mohu prijmat satelitem nejake stanice?vim ze nektere stanice jsou zadarmo ale na nektere potrebuju nejake ty karty..jsem uplna lama v tomhle a nevim jak to funguje mohl by mi to pls nekdo vysvetlit polopaticky?jak treba funguje to dekodovani stanic a tak a co k tomu potrebuju....fakt prosim o radu

    ........No FTA (volně vysílané)programy v češtině popř.slovenštině je daleko víc stačí si koupit přijímač s Di1,2 či USALS a parabolu s motorem.Doporučuji koupit přijímač buď s interním CAS(Irdeto,nagravision,viaaces,conax,cryptoworks ,popř skycrypt atd.),nebo dokoupit podobný CI modul(dragon,Matrix atp.)Na vše ostatní přijdeš používáním a každý má nějaký zpusob jak se dostat ke klíčům.Ovšem zázraky nečekej.Můj nejoblíbenějšší kanál je stejně eurospotr v češtině(myslím viaaces-klíče všude možně)
    ps: Pokud si v přiměřeným věku tak i ruština(sposty FTAkanálů) ti nebude dělat problém


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2006-02-06 19:57

    Slyšel sem, že i přesto když má človšk kartu UPC muže příjmat různé (na sobě nezávisle) kanály na více tv.... Jak????


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2006-02-08 21:20

    Co se příjmu na sobě nezavislých kanalů týče, jde to asi jen přes více přijímačů a sdílení karty. Jinak novinkou je, že už NOVA vysílá přes satelit a všechny dostupné české programy lze chytat ze stalitu. Heureka


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší