Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 12 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » PPV - Palco, Kiosque, Taquilla
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor PPV - Palco, Kiosque, Taquilla
    joejoe

    Joined: Jun 19, 2001
    Příspěvků: 3
    Od: Praha
      Posláno: 2001-06-19 11:46

    Má někdo zprávy, jak odkódovat placené kanály Palco, Kiosque a Taquillu?


     Profil   Přidat Quote
    Janek

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 19
    Od:
      Posláno: 2001-06-19 11:54

    Pokud máš svůj SAT a ne nějaký BOX (CYFRA a pod) tak to není problém , napiš co máš za SAT , jestli máš už nějaký SAT , kartu , programátor . Podle toho ti odpovím .


     Profil  Email  Quote
    joejoe

    Joined: Jun 19, 2001
    Příspěvků: 3
    Od: Praha
      Posláno: 2001-06-19 12:39

    Humax 5400, Cyfra+ karta a nějakej programátor.


     Profil   Přidat Quote
    maca

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 10
    Od:
      Posláno: 2001-06-19 19:31

    Taky by mne to zajímalo,jestli by to šlo.Mám sat. SONY TERMINAL ST-1A a kartu CYFRA+.Zatím se mi podařilo pomocí MOSC2000 otevřít pouze CANAL+,a holandské programy, ale TAQULLI a PALCA bohužel ne.


     Profil  Quote
    Janek

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 19
    Od:
      Posláno: 2001-06-20 08:02

    JOEJOE hmmm takže máš HUMAX5400 , takže to je IRDETO ..... takže buďto máš upravenej vestavěnej IRDETO CAM na DS9 a nebo budeš potřebovat CAM na SECU . Nejsem si jistý , jestli rozchodíš PPV kanály s programem MOSC 2000 ale pokud budeš investovat cca 700 Kč do Goldwafer karty , budeš to mít naprosto bez problémů (vlastní zkušenost) . Programátor Ludipipo (či JDM) a POENIX SMOUSE (nevím jaký máš , ale předpokládám , že SMOUSE na stávající MOSC kartu . Pokud budeš chtít program MOSC2000 s aktuálníma kódama , pošlu ti ho .


     Profil  Email  Quote
    joejoe

    Joined: Jun 19, 2001
    Příspěvků: 3
    Od: Praha
      Posláno: 2001-06-20 08:56

    Jo myslím, že tam mám phoenixe. Nicméně jenom jsem zkoušel, jak je veřejnost obeznámena s tímto tématem.
    Podle mých zkušeností stačí jenom dobré programové vybavení na to, abyste tam zapsali tkzv. eventy různých pořadů a filmů. Jedním z těchto programů může být MOSC 2000 s volbou PPV v pravém rohu nahoře. Tam jsem ale nepřišel na to, jak to funguje
    Po nějakém tom hledání jsem ale našel lepší prográmek. Jmenuje se MKF a najdete ho na http://www.whatplace.co.uk/mkf4.html. Po spuštění Vám bude chvilku trvat než se ten program ukáže na ploše, ale kdo si počká nebude litovat. Přesnej návod Vám zatím neporadím, ale kdo na to přijde, tak nebude litovat. Potřebujete jenom klíč karty (05) a potom system key. To vám prozradí program mosc 2000. To je pro začátek. Když tam nezadáte tohle, tak se nepohnete dál. A potom už je to na vaší improvizaci. Další důležitá 'součástka' jsou již zmíněné eventy pro programy. Každý program má požadavek na event code a taky na počet kreditů.Když se Vám to povede, budete se moci podívat napr. na Gladiatora, MI:2 a další.



     Profil   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-09-15 10:29

    Hledm nekoho kdo mi proda nezablokovanou kartu czech link tedy jestli se to blokuje. Anebo nabidne nejake jine karty. Moc tomu nerozumim takze uvitam i nejake informace co je na trhu. Dik vsem a peknej den!
    hanniss@seznam.cz


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-09-22 21:26

    Tu ti prodaji v kazdem krame se satelity za 3000,-


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší