Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 14 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Neprijem nemeckych paketu na ASTRE
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Neprijem nemeckych paketu na ASTRE
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-10-24 12:49

    Dobry den,
    mam mensi problem, koupil jsem si v Nemecku digitalni prijimac. A ted ten problem, parabolu mam normalne na ASTRU. Prijmu spoustu kanalu jako 24.CZ, OCKO a jim podobne, ovsem zakladni nemecke programy (pakety ARD, ZDF, RTL, SAT.1) mi hlasi, ze nemam signal, tim padem je nechytam, poradi mi nekdo? Dobra rada nad zlato.
    Pres analog vsechno normalne behalo...zatim HONZA


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-10-24 13:46

    Jeste jednou k tomuto problem, podle vypisu stanic na oficialnich strankach ASTRY se zda, ze neprijimam program z ASTRA 1H, je v tom nejaky rozdil?


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-10-24 22:10

    asi máš špatně nastavený frekvence porovnej si co ti píše tvůj přijímač a hodnoty s internetu


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-12-18 08:45

    Quote:

    On 2005-10-24 12:49, Anonymous wrote:
    Dobry den,
    mam mensi problem, koupil jsem si v Nemecku digitalni prijimac. A ted ten problem, parabolu mam normalne na ASTRU. Prijmu spoustu kanalu jako 24.CZ, OCKO a jim podobne, ovsem zakladni nemecke programy (pakety ARD, ZDF, RTL, SAT.1) mi hlasi, ze nemam signal, tim padem je nechytam, poradi mi nekdo? Dobra rada nad zlato.
    Pres analog vsechno normalne behalo...zatim HONZA




     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2006-04-04 21:25

    mám úplně stejný problém! Naladím spoustu TV programů na Astře na 19,2 ale třeba paket s DSF a další mám nulový signál! Přesně je to většinou družice 1H a frekvence kolem 12,480 GHz a 12,460 GHz, co s tím ??? Díky moc za radu !!!!


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2006-04-18 22:28

    Moznosti je hned nekolik, bud jsou pryc vsechny kmitocty na xxx GHz pak to proste neumi ten konvertor prepinat signalem 22 kHz a nebo je vyseknuty pouze nejaky kmitoctovy segment a jedna se o vadny kabel pripadne nespravne udelany konektor. U tohoto by mozna pomohlo o par centimetru kabel k receiveru zkratit, protoze vam pak utlumeny kmitocet vyjde nekam jinam (stojate vlneni na nesravne zakoncenem koaxialnim kabelu - vic se mi nechce vysvetlovat proc to tak je).


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2006-04-21 07:57

    Zdravím,

    mám docela podobný problém. Konečně se mi podařilo nasměrovat satelit na ASTRu a při základním nastavování mi to chytá signál okolo 7 dB. Bohužel následně, při automatickém nastavení programů mi to nenajde ani jeden. Maximálně zakódované. Ale např. ZDF, euronews atd. mi píše, že nemá žádný signál. Je to podobný problém jako výše, nebo to je někde jinde?

    Děkuji za odpověď.


     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší