Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 13 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » zasvětí mě někdo ?
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor zasvětí mě někdo ?
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-10-25 15:14

    zdravím, jsem v satelitech naprostej začátečník, mnoho slov(výrazů) mě nic neříká. Dostal se mi do ruky příjmač Philips DSR4101/58 Bez karty a paraboly. Doma mám kabelovku, ale spoustu jejich nabídky nevyužiji. Proto ji chci zrušit. Chtěl jsem se zeptat co se na tento satelit dá chytnout zdarma (i bez jakékoliv karty, nebo se musí nějaká koupit ?) Za kolik se dá pořídit parabola(je v parobole nějakej rozdíl nebo je potřeba mít k tomuto satelitu jen digitální). O které programy mi jde. Markýza, JOJ, STV1,2 Eurosport 1,2, DSF, MTV, GALAXIE, dají se tyto programy naladit zdarma? a nebo je potřeba platit měsíčně. Co jsem pročítal diskuze je to samé kodování, kody sem kody tam, najdete tady, odblokujete, nový program atd. Takže ptát se na HBO asi nemá smysl, navíc, když se teď mění karty(a kody) Takže HBO je pro mě jen třešní na dortu.(a až tak ho nutně k životu nepotřebuji). Ještě jsem se chtěl zeptat co je to cryptoworks??? dík moc


     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší