Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 28 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Ze 2-3 Satelitu na 5 TV prijimacich
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Ze 2-3 Satelitu na 5 TV prijimacich
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-11-11 14:40

    Ahoj,

    nevite nekdo jak to funguje, kdyz se na jednu parabolu daji 2-3 LNB pro prijem ze 2-3 druzic a chtel bych takto ziskany signal pouzit na nekolika TV v rozpeti asi 100-150 metru? Ze u kazde TV potrebuji dekoder je mi jasne, ze nekde po ceste musi byt nejaky rozdelovac taky pochopim.
    Neni mi zrejma funkce PREPINACE - teda, ten nejspis bude prepinat mezi jednotlivymi LNB.
    Pokud bych teda pouzil prepinac, bylo by teoreticky na vsech receiverech/TV sledovat soubezne programy pouze z jedineho satelitu??? Hadaly by se mezi sebou nejak na ktery satelit prepinac ma prepnout?
    Je nejak mozne vyresit soucasny prijem z vice druzic, aniz bych pro kazdou TV mel zvlast antenu???

    Dalsi otazka: je to asi 2 roky co v dome byla provedena nova kabelaz pro TV, ovsem analogovou. Je mozne pro SAT pouzit tutez kabelaz nebo bude potreba vsechno nahradit?

    Dik za pomoc a rady.
    Milos

    mail ridicolo#$#inode.at (kde #$# je misto @.)



     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-11-14 23:34

    Ahoj,

    nikdo neodpovida...

    Ja jsem zatim nasel prepinace s moznosti zapojeni do kaskady a nacetl neco o satelitnich prenosech.
    Co nechapu je, proc se nedelaji LNB i jenom pro horni pasmo a proc se u prepinacu s vice vstupama neuvadi, jestli je mozny treba do prepinace s 9 vstupama (2xLNB Quattro + TV) da zapojit i treba 1xLNB Quattro + 2xLNB Double Universal - zajimaji mne jenom progray z horniho pasma, na digitalnich prijimacich, cili spodni pasmo je pro mne nezajimave a jsou to zbytecne kably navic...

    Nevyznate se v tom nekdo?

    Je nutny kupovat pro 3 satelity multiprepinac kterej je pro 4 satelity nebo staci jeden co je pro 2 (po 4 vstupech pro jeden) a vyuzit z toho jenom 6 vstupu na horni pasmo? Je v prepinaci realnej rozdil mezi dirama ktery jsou oznaceny ze jsou pro dolni pasmo od der co jsou pro vrchni? Znamena to, ze to prepinac nebude umet poznat co kam prepnout, kdyz to zapojim jinak? Nebo se domluvi kazdej vstup zvlast se svym LNB?

    Dikec pokud nekdo neco vite
    + Ridicolo


     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší