Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 20 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » DiSEqC přepínače
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor DiSEqC přepínače
    cvrcek92

    Joined: Jun 02, 2008
    Příspěvků: 1
    Od: Brno-venkov
      Posláno: 2008-06-02 18:19

    Ahoj, mám dotaz ohledně diseqc přepínače. Mám sat. příjimač technisat digit mf4-s, a přepínač diseqc 4/1 se 4 konvertory. V menu příjmače jsou v nastavení 4 pozice pro nastavení družic. Chtěl bych si pořídit ještě další dva konvertory, ale nevím když na příjmač zapojím diseqc 8/1 bude mi to fungovat. Konkrétně jak je to s menu když momentálně jsou tam 4 pozice, jestli si příjmač "načte" diseqc 8/1 a v menu se 8 pozic objeví, nebo to zkrátka fungovat nebude. Vše jsem si sice udělal sám, ale v tomhle si nejsem jistý. Díky za radu Ivan

    [ This message was edited by: cvrcek92 on 2008-06-02 18:20 ]


     Profil   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2008-06-30 07:32

    Zdravím, já mam tu zkušenost, pokud je v menu nastavení pro Diseq na osm konvertoru, stačí použít osmipřepínač do kterého zapojís jen šest konvertorů a pracuje to. Ale musí ten přijímač umět nastavit ten Diseq pro 8. To můžeš klidně udělat dopředu na zkoušku, a objeví se ti pak nastavení pro 8 družic. Pokud lze volit jen Diseq 1:2 nebo 1:4 tak to nepujde, ještě tam musí být 1:8. VaVa


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší