Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 13 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » Co vse potrebuji pro dekodovani.
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Co vse potrebuji pro dekodovani.
    Kratas

    Joined: Mar 20, 2002
    Příspěvků: 5
    Od: Ostravsko
      Posláno: 2002-03-21 08:32

    Zrovna se rozhoduji o koupi nejakeho digitalniho prijmace popripade vice prijimacu. Rad bych prijimal co nejvice satelitu, ktere jsou viditelne na Evropou a navic bych se rad pobavil dekodovanim paketu. Jenze bohuzel o teto problematice toho moc nevim. Proto se chvi zeptat jaky prijimac koupit, aby zvladal vsechny dekodovaci systemy. Ci snad budu potrebovat vice prijimacu? Jaky pozicioner a jakou antenu ci anteny. Pote jestli se vyplati si karty koupit ciste a doma si do nich natlacit software ci radeji kupovat. Ja myslim ze nejlepsi a pro mne nejzabavnejsi by bylo si to dekodovat sam. Hledam nejakou kucharku pro digitalni satelit, ale vsude jsou jen utrzky. Tak pokud by se nasel nekdo, kdo by si o tom se mnou rad pokecal a uvedl mne do problematiky, tak by to bylo opravdu super. Dik.

    -----------------



     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-03-22 20:05

    Doporučuju ti HUMAX 5400(Z), ale pozor pouze model s vyrobnimi daty cca do 1/2002 a nebo Hyundai HSS-1000IR, které je možno optachovat (upravit) tak, že je možné přijímat více kódovacích systémů najdenou s jednou kartou. Úpravu je možné pořídit již v ceně přijímače (doporučuji) protože tak budete mít jistotu a záruku. Ať se v příjmu daří Vašek


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Kratas

    Joined: Mar 20, 2002
    Příspěvků: 5
    Od: Ostravsko
      Posláno: 2002-04-08 15:01

    Pokud to tedy dobre chapu, tak je v techto prijimacich zabudovan i blocker. V jakych cenovych relacich se tyto prijimace pohybuji. (Nove)


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-04-09 19:27

    No bloker v nich rovnou neni ! A ceny jsou cca od 15 000,- -> 20 000,- Podle typu.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Kratas

    Joined: Mar 20, 2002
    Příspěvků: 5
    Od: Ostravsko
      Posláno: 2002-04-11 07:31

    Trochu jsem se dival u Humaxe a tam jsem se docetl, ze na nich lze provest softwarovou upravu, diky nich se daji upravit na 5 in 1, tedy prijem 5 kodovacich systemu pomoci jedne karty. Coz je super. Navic jsem snad nekde cetl, ze po urcitych uptavach je mozne jej upravit teoreticky az na 7 in 1. Vyborna hracka. Jak se to potom resi s blockerem. Asi bych byl naivni, kdybych si myslel, ze jeden blocker bude fungovat na vsechny kodovaci systemy ze? Jak se to resi u takoveho prijimace? Existuje nejaky blocker, ktery se nemusi zabudovat primo do prijimace a louzi pouze jako mezikus mezi kartou a prijimacem? Otec nyni koupil digitalni prijimac PHILIPS. Nebyl jsem z toho moc nadsen. Je to z Polska od spolecnosti Wizja i s Wizja kartou, ktera je upravena pro prijem U** direct. Blocker je primo zabudovan v prijimaci ale vzhledem k tomu, ze tento prijimac umi pouze CryptoWorks tak je to jedno. Spise mne u toho zlobi to, ze neni mozne prohazovat programy a ani nove programy pridavat, to je mozne pouze pres lidi, od kterych je tento komplet zakoupen, protoze jinak se cely prijimac zablokuje. Blbe co? No ale k tomu Humaxu. Kdybych si jej koupil, tak jak to vyresit s blockery at je to volne co do mych budoucich experimentu. Jde o to ze bych si rad programoval karty a zkousel, co to vsechno umi a testoval i jine satelity nez jen Astru a HotBirda ..... Dik.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-04-11 16:16

    Philips je shit, ale zpet k Humaxu ci jinym x-in-1. Bloker je otazka ciste pro Cryptoworks, tedy pro ostatni systemy se s nim nemusis zabyvat. V podstate chrani OFICIALNI upravenou kartu (MOSC) pred jejim znehodnocenim ze strany provozovatele. U ostatnich systemu pouzivas klasicky vyrobenou smartrd a tu si muzes udelat jakou chces a jeji znehodnoceni ze strany provozovatele kanalu zatim neni bezne. Takze shrnuto a podtrzeno, bloker je pro Cryptoworks a da se pouzit soucasne i s Humaxem.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Kratas

    Joined: Mar 20, 2002
    Příspěvků: 5
    Od: Ostravsko
      Posláno: 2002-04-12 09:38

    Toje fajn ze jsem potkal nekoho s tym se o tomto muzu normalne pobavi a kdo tomu rozumi. Ja jsem v tehle oblasti zelenac a tak kazda takova informace pro mne ma vahu zlata. Jo vim, ze ten Philips je o nicem, ale vse jsem sehnal za babku a tak otci to na U** staci. Ja si chci koupit domu Humaxe, takze se tim nezabyvam. Fajn takze pak staci zabudovat blocker do humaxe a jest. Vdis ted mne napada blocker je univerzalni, nebo je treba mit nejaky specialni pro dany packet? Pravdepodobne by mel byt komplet pro cryptoworks ze? Super. Takze budu dal pokracovat ve sprse svych dotazu. Mam tedy Humaxe, sw patch, a blocker pro CryptoWorks. Nyni prichazi na radu antena, tak jsem uvazoval, ze by mohla stacit nejaka 90satka. Co ty na to? no a samozrejme asi nejaky pozicioner a motor na nastavovani anteny. No a vzhledem ke kvalitam Humaxe urcite existuje pozicioner od Humaxe vhodny pro tento tym receiveru a motor u nich beztak taky koupim co? Tak fajm HW je doma. Ted budu potrebaovat udelat karty. Cetl jsem neco o Phenixovi, myslim ze jsi o nem neco psal v tady v konferenci ty. Pokud jsem to dobre pochopil tak je ale pouze pro Cryptoworks ze? A jakou kartu bych si mel koupit? Nebo Karty? Videl jsem na netu nejake Gold atd anejak u nich nechapu rozdil? Dik.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-04-15 11:57

    Co se týká blokeru, tak je pro cryptoworks univerzální, protože blokuje instrukce systému a neměl by na to mít provider vliv. Jinak motor je v podstate jedno jaký, hlavně musí mít DiSEq shodný s přijímačem. Tuším, že Humax 5400 má verzi 1,0, ale nejsem si z hlavy jistý. Sám používám pouze 1,0 a možná umí i verzi 1,2. Karta je klasická FUN a k ní si najdim FUN prog. Odkaz je nekde v odkazech na funkarty.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Kratas

    Joined: Mar 20, 2002
    Příspěvků: 5
    Od: Ostravsko
      Posláno: 2002-04-18 15:25

    Dik za rady. Zajimalo by mne, jake kodovaci systemy je mozne provozovat na 5400z kdzy uz je opatchovany. Vsichni mi tvrdi, ze humax sam o sobe nepodporuje cryptoworks. Udajne na to musim poridit nejaky externi dekoder. Jak to s timhle je? No a pak pry na FAN kartu nelze cryptoworks provozovat. Udajne musim sehnat budto nejakou U** kartu nebo Wizja a ta pak pry jde uz naprogramovat. Muzes mi to nejak vysvetlit< Dikz moc.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-04-20 07:31

    No 5400 samozrejme cryptoworks nepodporuje, ale lze prostednictvim upaveneho sw v blokeru ji pouzivat se vsemi ostatnimi systemy. A na kryptoworks musis mit vzdy originalni karty, byt treba upravenou.
    (Czechlink, Wizja, UP*)


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2003-09-06 10:20

    schanim hex do blockeru



     Quote
    MaxPayne

    Joined: Jun 04, 2004
    Příspěvků: 3
    Od:
      Posláno: 2004-06-04 10:47

    Ahoj lidičky. Poradí mi někdo?


     Profil   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-09-06 20:15

    jasne


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-09-11 11:16

    Nazdar chlapi,
    delsi dobu se snazim najit neco podrobnejsiho o pentacard VR3, abych nemusel shanet zadnou orig kartu pro cryptoworks...nemate nekdo nejaky tipy na info o programtatorech nebo naplnich to tehle karty? hodne sjem to ho nasel na UK webu.Netusite nekdo co je v ty karte za procesor? nasel jsem jen spekulace.. Diky
    Ivan
    ivanc@volny.cz


     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší